+90 532 766 00 86

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya
SİZE ÖZEL İSKONTOLAR VE KREDİ KARTLARINIZA TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ İMKANLARIYLA
"AKTİF HİZMET ÜSTÜN KALİTE" GÜVENCEMİZ İLE 7/24 HİZMETİNİZDEYİZ...
İLETİŞİME GEÇ

Panjur Sistemleri ve Genel Özellikler

Panjur Sistemleri ve Genel Özellikler

Panjur Sistemleri ve Genel Özellikler

Panjur sistemleri ve genel özellikler uygulanması, panjurun sarıldığı ince borunun içine tüp motorun basitçe yerleştirilmesinden ibarettir. Panjur‘un kontrolünü hemen yanında duvara monte edilen butonlarla ya da taşınabilir radyo kumandası aracılığıyla gerçekleştirmek mümkündür.

Bu panjurları kullanmak oldukça kolay, hızlı ve sorunsuzdur. Tüp motor içinde konumlanmış kontrol ünitesinin radyo kanalıyla yönlendiriliyor olması da, bu sistemleri daha avantajlı hale getirmektedir.

Sistemin radyo kanalıyla çalıştırılıyor olması duvarda kablo döşeme işlemlerini azaltacağı için maliyeti de düşürür.

İzmir otomatik panjur, açma kapama işini enerji sarf etmeden gerçekleştirilebilir, sizin yokluğunuzda evinizin bütünüyle kapalı olmasını sağlar
Alüminyum panjur içindeki poliüretan köpük sayesinde önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Panjur sistemleri alüminyum panjur dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar azaltır. Kış aylarında %30’a varan ısı yalıtımı sağlar. Yaz aylarında panjurlarınızı kapalı veya yarı açık konuma getirerek yakıcı güneşin etkisini azaltarak serin ve rahat ortamlar oluşturmak elinizdedir. Alüminyum panjur sistemleri, paslanmaz, renk solması kesinlikle olmaz, kiri tozu barındırmaz, çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her türlü yapıya uyum sağlar ve estetik bir görünüm kazandırır.

panjur sistemleri, panjur sistemi özellikleri, panjur özellikleri, otomatik kepenk sistemleri, otomatik kepenk

Panjur Sistemleri ve Genel Özellikler

411 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN