+90 530 143 8749

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya
SİZE ÖZEL İSKONTOLAR VE KREDİ KARTLARINIZA TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ İMKANLARIYLA
"AKTİF HİZMET ÜSTÜN KALİTE" GÜVENCEMİZ İLE 7/24 HİZMETİNİZDEYİZ...
İLETİŞİME GEÇ

OTOMATİK KOLLU BARİYER SİSTEMLERİ

otomatik-kollu-bariyer-sistemleriOtomatik kollu bariyer sistemleri iş yerinizde, işletmenizde, fabrikanızda, araç servis yerlerinde ve bunun gibi bir çok ticari alanda yabancı araçların binaya girmesi engelleyen sistemdir. Otomatik kollu bariyer sistemi sadece kayıtlı tanınmış araçların içeri girmesini sağlamaktadır.
Yabancı araçları iş yerinize veya mekanınıza girmesini engelleyen otomatik bariyer sistemi elektrik kesintilerinde dahi aküsü sayesinde çalışabilmektedir. 20-25 yıl önce ticari alanlarda kullanılmaya başlayan bariyer sistemi gelişen teknoloji ile birlikte dayanıklılığı arttırılmıştır. Her türlü mevsime uyum sağlayan bariyer sistemlerimiz kötü hava koşullarında dahi çalışabilmektedir.

Yoğun kullanılan yerlerde yüksek mukavemet gösteren bariyerlerimiz son derece sağlam motorlar kullanılmıştır. Otomatik bariyer sistemlerimiz fiyat ve performans odaklıdır. Trafik akışını insansız olarak sağlayan bariyer sistemlerimiz her zaman uygun maliyette çözümler sunmaktadır.

Avrupa standartlarında olan otomatik kollu bariyer sistemlerimize hızlı ve kolay bakımda yapılabilir. Her türlü ticari alanda kullanılabilen otomatik bariyerlerimiz avrupa standartlarında sertifikaları bulunmaktadır.

1.817 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN